Kurumsal / Şirket Profili

Hakkımızda

Yılmaz Yangın olarak can ve mal güvenliğinizi tehlikeye atan, yangın risklerinden en güvenli şekilde korunmanız için, söndürme sistemleri, söndürme cihazları ve ekipmanları, yangın kapıları ve merdivenleri, yangın dolabı, yangın hortumları, makaraları ve pompaları ile yangın algılama ve ihbar sistemleri ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.

TSE sertifikalı ve uluslararası standartlara uygun ürünlerimiz ile yangın gibi sonuçları ciddi ve ağır olabilecek durumlardan koruyoruz. İleri teknolojik donanım ile tüm yangın söndürme cihazlarının montaj, bakım ve onarımını sağlıyoruz. Otomatik söndürme sistemleri ile büyük yatırımların zarar görme ihtimalini elemine ediyoruz. Hızlı fark etme ve müdahale için yangın algılama sistemlerini entegre ederek, söndürme sistemlerinin gücünü artırıyoruz. Güvenilir ve dayanıklı sistemler, söndürme ekipmanları ve cihazları seçenekleri ile manuel söndürme işlevini de sağlıyoruz.

Verdiğimiz yangın eğitimleri ile başlangıç düzeyindeki yangınlara müdahale etme yeteneği kazandırıyoruz. Otomatik sistemlerin, düzenli kontrolü ve periyodik bakımı için kontratlı bakım sözleşmesi ile ilk günkü güvenlik seviyesini koruyoruz. Bulunduğumuz noktaya gelmek için geçen onca yılın ardından, sürekli gelişim ilkesiyle personelimizi yeni teknolojik değişimlere adapte ediyor, bu değişimlerin müşterilerimize daha yüksek yangın güvenliği şeklinde dönmesini sağlıyoruz.

Sadece yerel değil uluslararası standartları gözeterek, üstün performans gösteren ürünler tasarlıyor, projelendiriyor, test ediyor ve devreye alarak kullanıma sunuyoruz. Ana faaliyet kolumuzdan sapmadan portföyümüzde bulunan tüm ürünlerin en yüksek standartlarda oluşturmanın gayreti içindeyiz. Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler ile standardı hep daha yükseğe çıkarmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

En kaliteli yangın söndürme ürünlerini sunarak sektörümüzün yüz akı olmaya devam edeceğiz. 1970 yılından beri var olduğumuz yangın söndürme sektöründe, çıtayı yükseltmenin ve müşterilerimize daha nitelikli hizmet sunmanın, sınırları zorlamanın peşindeyiz. Daha güvenli işletmeler, konutlar ve kurumlar için profesyonel ekibimiz ile 7/24 görev başındayız.

Periyodik kontrol hizmetimiz ile satış sonrası destek sunarak, ürünlerimizi takip ediyor, müşteri memnuniyeti oluşturuyoruz. Montajını sağladığımız tüm ürünler ilk günkü kalitesini koruyarak yüksek güvenlik prosedürü ile yangından korunma hizmeti sunmaktadır. Yılmaz Yangın olarak sektörümüzün daha ileriye gitmesi için katkı sunmaya, daha kaliteli ürünler için AR-GE çalışmalarını sürdürmeye ve yangın güvenliği konusunda marka değeri yüksek firmalardan biri olmaya devam edeceğiz.

Adres Bilgileri

  • Fax: 0 (212) 237 62 55

  • E-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.