Araç Söndürme Sistemleri

Araç söndürme sistemleri düşük kurulum maliyeti ve etkin koruma niteliği ile ticari ve kişisel araçların yangın güvenliğini sağlamaktadır. Ticari amaçlı yüklerin altında uzun yol yapan birçok araç, ne kadar yeni olursa olsun, ne kadar periyodik bakımdan geçerse geçsin yangın riski altındadır.

Elbette kiminde risk fazladır kiminde ise daha azdır ancak yangın söndürme sistemi ile bu risk minimize etmek sizin elinizdedir.

Modern bir anlayışla üretilen ve yıllarca yük veya yolcu taşıma işini yapmaya programlanan birçok araç için yangın riskinden kurtulmak veya bu riski en aza indirmek için, teknolojinin de desteği ile yüksek standartlarda ve verimlilikte araç söndürme sistemleri tasarlanmaktadır.

Bu tasarlanan sistemler yangın ihtimalini bertaraf etmek üzere algılama sistemi ile birlikte çalışarak çok daha güvenli bir koruma sağlayabilmektedir. Böylece hem araçlar hem de sürücüler güvenli şekilde yol alabilmektedir.

Araç Söndürme Sistemleri - Yılmaz Yangın Söndürme

Araç Yangın Söndürme Tüpleri

Araç yangın söndürme tüpleri manuel kullanım konusunda yeterli araç kullanıcılarının kolaylıkla kullanabildiği yangından korunma yöntemleri arasındadır. Araçların balatalarından veya diğer ünitelerindeki zorlanmalardan kaynaklanan yangınlarında, acil olarak müdahale etmek, bir an önce yangını sonlandırmak çok önemlidir. Bu şekilde yapılan bir uygulama ile daha büyük felaketlerin üstesinden gelinebilir.

Aracın taşıdığı yükün niteliğine göre söndürme ajanının çeşidi belirlenmektedir.

Etkili bir söndürme uygulaması yapan araç söndürme işlemleri hızlı şekilde alevlerin üzerini örtme yeteneğine sahiptir. Araçların güven altında kalması için en ideal yöntemlerden biri olan araç söndürme sistemleri, Yılmaz Yangın güvencesiyle sunulmaktadır.

Endüstriyel Araç Yangın Söndürme Tüpü

Endüstriyel araç yangın söndürme tüpü hizmet kapsamımızda olan tüpler arasındadır. İlk araç söndürme sistemi kurulumu ve yeniden dolumu hizmetlerini düzenli olarak takip etmekteyiz.

Ağır yük taşıyan araçların sistemsel olarak yangın algılama sistemleri, söndürücü mekanizmaları ve boşaltma üniteleri monte edilerek % 100 koruma sağlamak amaçlanır.

Araç filolarına sahip işletmelere toplu olarak yapılan yangın söndürme sistemleri potansiyel olarak firmamızın yüklenebildiği hizmetler arasındadır. Tekli alımlarda da çoklu alımlarda da ihale süreçlerine uygun teklifler ve şartname desteği ile firmamız sizlere profesyonel destek vermeyi sürdürüyor.

Araç Yangın Söndürme Tüpü - Yılmaz Yangın Söndürme

Araç Yangın Söndürme Tüpü Dolumu

Araç yangın söndürme tüpü dolumu konusunda en hızlı çözüm sunan firmalardan biri olan Yılmaz Yangın olarak, hizmet kapsamımızda yer alan tüm işletmelere ait araçların yangın söndürme hizmetini sunmaya devam ediyoruz. Yangın gibi maddi hasarlar oluşturan ve ciddi sonuçlara neden olan afetlerden korunmak için düzenli olarak tüp kontrolü yapılması gerekir.

Araç yangın tüplerinin yasalarla belirlenen sürelerde ve teknik olarak uygun zamanlarda yeniden dolumu çok önemlidir. Hangi araçlarda ne zaman yangın çıkacağı belli olmamaktadır.

Özellikle LPG tankı bulunan ve yanlış montaj sonucu arıza gösteren araçlar başta olmak üzere, yük ve yolcu taşıyan ağır araçları da kapsayan hizmet skalamız dahilinde profesyonel hizmet sunmaktayız.

Otobüs Yangın Söndürme Sistemi

Otobüs yangın söndürme sistemi, genellikle motor kısmından kaynaklanan yangınları söndürme amacıyla kurulan veya taşınan sistemlerdir. Halen uzun yol mesafelerde bazı otobüsler çeşitli nedenlerden ötürü yangın riskiyle karşı karşıya kalabilmekte, zamanında doğru müdahale edilmediği takdirde can ve mal kayıpları yaşanabilmektedir. Zaman zaman içerde mahsur kalıp yaralanan veya hayatını kaybeden kişiler de olabilmektedir. Buna engel olmak için araç söndürme sistemlerinin bulundurulması hayati önem taşır.

Araç Yangın Söndürme Sistemleri Fiyat - Yılmaz Yangın Söndürme

Araç Yangın Söndürme Sistemleri Fiyatı

Araç yangın söndürme sistemleri fiyatı taşınan yolcunun sayısına ve yükün niteliğine göre değişmektedir. Endüstriyel araç olarak tarif edilen araçlarda kullanılan içerik farklı olurken yolcu taşıyan araçların sahip olduğu araç söndürme sistemleri söndürme maddesi daha farklı olmaktadır. Ayrıca aracın büyüklüğü ve istenen tüp miktarı da fiyatlara etki etmektedir. Fiyatları etkileyen bir diğer etmen ise piyasa koşulları olmaktadır. İthal edilen ürünler farklı kurlardan etkilenebilirken, yerli üretimler ise genelde tüm ülkede aynı standartlarda fiyatlanmaktadır.

Türkiye’nin ne önemli öncü yangın firmalarından biri olan Yılmaz Yangın, tüm araç söndürme sistemleri fiyatları konusunda müşteri memnuniyeti oluşturma gayreti içindedir. Tüm müşterilerimizin ödeme kolaylığı yaşaması ve piyasa koşullarından minimum derecede etkilenmesi için gerekli olan düzenlemeler yapılmaktadır. Yangından korunma konusunda en önemli tedbirleri alan firmamız, profesyonel ekibi ile birlikte tüm söndürme sistemleri konusunda uzman desteği vermektedir.

Adres Bilgileri

  • Fax: 0 (212) 237 62 55

  • E-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.